niedziela, 12 lipca 2015

Projekt denko - czyli jakie kosmetyki ostatnio zużyłam

Nie było tego dużo, a mianowicie: żel do mycia twarzy Pure System Yves Rocher, serum minimalizujące rozszerzone pory Sebo Végétal Yves Rocher i kulkę Rexona.
Ale po kolei.
Na opakowaniu żelu do mycia twarzy znajdziemy informację,  iż "żel doskonale oczyszcza pory dzięki mikrocząsteczkom roślinnym, usuwa nadmiar sebum, likwiduje zaskórniki oraz zapobiega ich powstawaniu". Zużyłam tylko jedno opakowanie tego żelu i ogólnie był spoko. Ma fajną konsystencję i zawiera cząsteczki peelingujące. Ładnie się pieni, polecam.
Serum Sebo Végétal początkowo stosowałam pod krem do twarzy i pozwalałam mu się wchłonąć, podobno może zwarzyć podkład, gdy się nie odczeka kilku minut. Ale moja cera nadal się świeciła, dlatego rano najpierw wcierałam krem, a po kilku minutach serum i efekt był zdecydowanie lepszy. Minusem jest cena, ale jest do fajna rzecz i ma przepiękny zapach.
Kulka Rexony dla mnie bezkonkurencyjna. Wcześniej używałam Dove, Nivea, Avon ale tylko do Rexony mam stu procentowe zaufanie. Już kupiłam nową, używam też sprayu w ciągu dnia dla odświeżenia. Pięknie pachnie i nie zostawia plam.
A Wy jakie kosmetyki polecacie?

Related Articles

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Szukaj na tym blogu