niedziela, 17 stycznia 2016

Recenzja książki Ani Wendzikowskiej "PytAnia o Hollywood" - czy warto po nią sięgać?

O istnieniu tej książki dowiedziałam się przy okazji zakupu pudełka z kosmetykami InspiredBy. Ostatecznie kupiłam box Kasi Tusk, jednak książka Ani Wendzikowskiej wzbudziła moje zainteresowanie.
Recenzja książki "PytAnia o Hollywood"

Od zawsze lubiłam robione przez nią wywiady, zazdrościłam jej zagranicznych podróży. Dlatego książkę przeczytałam jednym tchem. Akurat tematyka show businessu zawsze mnie ciekawiła, zwłaszcza że Ania pokazuje ten świat od podszewki. Można poznać jej subiektywne opinie dotyczące gwiazd srebrnego ekranu i dowiedzieć się, że ta praca nie jest tak kolorowa jak nam się wydaje.
Ciekawostki o gwiazdach

Nie ukrywam, że lektura jak dla mnie zaczęła się trochę drętwo. Autorka na pierwszych stronach objaśnia terminologię związaną z całym procesem promowania filmów i opisuje swoich znajomych dziennikarzy z innych krajów. Ale już potem kolejna część książki jest poświęcona aktorom i ciekawostkom z wywiadów.
Po skończeniu czytania poczułam lekki niedosyt ale za to Ania prowadzi bloga, więc można go potraktować jako kontynuację książki i zaglądać tam po kolejną porcję newsów z podróży i wywiadów.
Spis treści

Gwiazdy bez tajemnic

Jednym słowem polecam!

Related Articles

2 komentarze:

  1. Nominuje cie do Liebster Award
    http://sisterse-k.blogspot.com/2016/01/liebster-award.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Łączna liczba wyświetleń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Szukaj na tym blogu